O nas – W dniu 31.12.2023 obowiązują tylko pozycje z zakładki " Menu Sylwestrowe " Zamówienia przyjmujemy tylko i wyłacznie telefonicznie

O nas

Sen o Sushi – prawdziwe marzenie, które spełnia się w rzeczywistości.

Facebook

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych

Adres

Jasnodworska 3c u2
(wejście od ul. Powązkowskiej)
01-745 Warszawa

Kontakt

telefon:
791570707
731242169
mail: senosushi2020@gmail.com

Sen o Sushi

Sen o Sushi – prawdziwe marzenie, które spełnia się w rzeczywistości. Smak wykwintnego sushi rodem prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Bez wątpliwości, tworzymy najlepsze sushi w Warszawie! Nowe doznania kulinarne w japońskim stylu, które zaserwujemy Wam w wyjątkowy sposób.

Jesteśmy tu po to, by nasi Goście mogli cieszyć się wyśmienitym i niepowtarzalnym smakiem japońskich specjałów na co dzień. Każda przyrządzona przez nas rolka to prawdziwa uczta dla zmysłów i ozdoba każdego stołu. Chcemy by każdy Gość czuł poczuł się wyjątkowo, dlatego uwielbiamy tworzyć smakowe połączenia według indywidualnych preferencji.

Naszą misją jest serwowanie najwyższej jakości produktów, łączenie niezwykłych smaków w jedną całość oraz eleganckie podanie, ponieważ w dobrym sushi ważny jest każdy szczegół. Podstawą naszego sushi jest świeża, codziennie dostarczana ryba i owoce morza oraz oryginalne japońskie produkty.

Stale udoskonalamy naszą ofertę, poszerzamy ją o zestawy sushi, unikatowe pozycje w menu oraz nowe składniki, które nie spotkasz w innych restauracjach.